Informujemy, że limit miejsc został wyczerpany.

Elbląskie Centrum Usług Społecznych podpisało umowę na realizację usługi wykonania profilaktycznych badań ultrasonograficznych piersi dla 433 kobiet w wieku od 25 do 44 roku życia, mieszkanek Gminy Miasto Elbląg.

Badania są bezpłatne i obejmują m.in.:
– wywiad medyczny,
– USG piersi i dołów pachowych,
– ocenę gruczołu piersiowego i węzłów chłonnych,
– opis badania zgodny ze standardami medycznymi,
– omówienie wyników i ewentualne wskazówki dotyczące dalszej diagnostyki.

Profilaktyczne badania USG piersi dla Elblążanek finansowane są z budżetu miasta.

Wykonawca usługi:

Szczegółowe informacje:

25 maja ruszają zapisy na bezpłatne USG piersi!

Facebook