W Klubie Seniora ECUS odbyło się walentynkowe spotkanie, podczas którego seniorzy ugoszczeni zostali od serca.
Podczas zajęć powstawały własnoręcznie przygotowane kartki dla osób, które się kocha, lubi i szanuje. Nie zabrakło czerwonych serc, dekoracji i drobnych słodkich akcentów.

Jednym z punktów programu był quiz walentynkowy. Uczestnicy próbowali rozpoznać sceny z filmów o miłości. Musimy przyznać, że pamięć do romantycznych historii mają doskonałą.

Najlepsze rzeczy w życiu są za darmo: uśmiech, dobre słowo, czyjaś obecność i ta codzienna miłość, troska okazywana sobie każdego dnia. Nie tylko od święta.