Szkolenie z przeciwdziałania przemocy w ramach programu „Bezpieczny Elbląg”
W ECUS odbyły się szkolenia poświęcone przeciwdziałaniu przemocy. To jedno z działań realizowanych w ramach programu „Bezpieczny Elbląg”, którego celem jest wzmacnianie bezpieczeństwa i wsparcia mieszkańców. Zajęcia dotyczyły m.in. rozpoznawania symptomów przemocy, prowadzenia bezpiecznych rozmów z osobami doświadczającymi przemocy oraz z osobami ją stosującymi, a [...]








