Co nam daje siłę? Rozmowa z rodzicami osób z niepełnosprawnościami
W Elbląskim Centrum Usług Społecznych odbyło się wyjątkowe spotkanie w ramach Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami pod hasłem „Co nam daje siłę?”. Było to wydarzenie pełne wzruszeń, refleksji, szczerych rozmów i ogromnej życzliwości. Tym razem chcieliśmy zatrzymać się przy tych, którzy bardzo często pozostają w cieniu, [...]








