Teatr, który połączył grupę
Czasem wystarczy jedno wspólne wyjście, żeby grupa przestała być „nowa”. Seniorzy z Klubu ECUS działającego przy Placu Dworcowym spotkali się w Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu na spektaklu „Tożsamość Pana El”. To opowieść o szukaniu własnej tożsamości, trochę z przymrużeniem oka, trochę z refleksją. [...]









