Podział terenu Gminy Miasto Elbląg na rejony dla pracowników socjalnych Elbląskiego Centrum Usług Społecznych. Aby usprawnić kontakt z pracownikiem socjalnym właściwym ze względu na Państwa miejsce zamieszkania, w tabeli podano również aktualne numery telefonu.

Dział Świadczeń Socjalnych

      Nazwa ulicy Imię i nazwisko pracownika socjalnego Nr pokoju Nr  telefonu

55-625-…

1 Maja Monika Durka 410 6128
3 Maja Monika Durka 410 6128
12-go Lutego Aleksandra Dul 417 6184
13-go Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego Karolina Nita 416 6195
1000-lecia Anna Molińska 414 6104
Agrykola Katarzyna Waliszewska 416 6195
Akacjowa Paulina Czerepska 417 6184
Aleja Jana Pawła II Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Andersa Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Armii Krajowej Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Artyleryjska Karolina Nita 416 6195
Asnyka Paulina Czerepska 417 6184
Augustowska Paulina Czerepska 417 6184
Baczyńskiego w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Bałuckiego Monika Durka 410 6128
Barona Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Bartnicza w/z Monika Durka 410 6128
Batorego Iwona Zgliczyńska 412 6148
Bażyńskiego Katarzyna Waliszewska 416 6195
Bednarska w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Bema Karolina Nita 416 6195
Beniowskiego Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Beskidzka Paulina Czerepska 417 6184
Bociania Olaf Kaduszkiewicz 413 6131
Bohaterów Monte Casino Karolina Nita 416 6195
Bohaterów Westerplatte Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Bosmańska Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Boya-Żeleńskiego w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Bożego Ciała Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Braniewska Magdalena Bona 412 6148
Braterstwa Broni Magdalena Bona 412 6148
Broniewskiego Dorota Wakor 415 6196
Browarna Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Brzechwy Dorota Wakor 415 6196
Brzeska Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Brzozowa Monika Dykowska 414 6104
Bukowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Bulwar Zygmunta Augusta w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Bydgoska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Bytomska Magdalena Bona 412 6148
Cicha Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Cisowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Chełmońskiego Paulina Czerepska 417 6184
Chmurna Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Chocimska Karolina Nita 416 6195
Chopina Katarzyna Waliszewska 416 6195
Chrobrego Katarzyna Waliszewska 416 6195
Czarnieckiego Karolina Nita 416 6195
Czerniakowska Olaf Kaduszkiewicz 413 6131
Czerwonego Krzyża Monika Durka 410 6128
Częstochowska w/z Monika Durka 410 6128
Czołgistów Karolina Nita 416 6195
Czuchnowskiego Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Daleka Magdalena Bona 412 6148
Daszyńskiego Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Dąbrowskiego Magdalena Bona 412 6148
Dębowa Paulina Czerepska 417 6184
Dojazdowa Olaf Kaduszkiewicz 413 6131
Dolna Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Donimirskich Iwona Zgliczyńska 412 6148
Druska Paulina Czerepska 417 6184
Druskiennicka w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Drzewna w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Dworkowa w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Działdowska Iwona Zgliczyńska 412 6148
Działkowa Karolina Nita 416 6195
Elektryczna Iwona Zgliczyńska 412 6148
Fabryczna Anna Molińska 414 6104
Fałata Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Firleja Magdalena Bona 412 6148
Flisaków Magdalena Bona 412 6148
Formierzy w/z Monika Durka 410 6128
Fredry Olaf Kaduszkiewicz 413 6131
Freta w/z Paulina Czerepska 417 6184
Fromborska w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Gabrysiak Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Gałczyńskiego Magdalena Bona 412 6148
Garbary w/z Aleksandra Dul 417 6184
Garncarska w/z Aleksandra Dul 417 6184
Garnizonowa Karolina Nita 416 6195
Gdańska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Gdyńska Dorota Wakor 415 6196
Giełdowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Giermków w/z Aleksandra Dul 417 6184
Gimnazjalna w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Głogowa w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Godlewskiego w/z Aleksandra Dul 417 6184
Gojawiczyńskiej w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Gołębia w/z Aleksandra Dul 417 6184
Górnośląska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Grabowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Grażyny Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Grobla Św. Jerzego Monika Durka 410 6128
Grochowska w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Grodzieńska w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Grota-Roweckiego Aleksandra Dul 417 6184
Grottgera Paulina Czerepska 417 6184
Grudziądzka Katarzyna Waliszewska 416 6195
Grunwaldzka Michał Tomaszewski 413 6131
– parzyste do nr 20,
– nieparzyste do nr 103
Grunwaldzka Paulina Czerepska 417 6184
– parzyste od nr 22
– nieparzyste od nr 105
Gwiezdna Monika Dykowska 414 6104
Helska Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Hetmańska w/z Aleksandra Dul 417 6184
Hodowlana Dorota Wakor 415 6196
Huzarska Olaf Kaduszkiewicz 413 6131
Idzikowskiego Anna Molińska 414 6104
Iławska w/z Monika Durka 410 6128
Iwaszkiewicza w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Jagodowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Janowska w/z Aleksandra Dul 417 6184
Jarzębinowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Jasna Karolina Nita 416 6195
Jaśminowa Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Jaworowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Jelenia Dolina w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Jemiołowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Jesionowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Jodłowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Junaków Michał Tomaszewski 413 6131
Kajki Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Kalenkiewicza Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Kalinowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Kaliska Dorota Wakor 415 6196
Kamienna Dorota Wakor 415 6196
Karowa Monika Dykowska 414 6104
Karpińskiego Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Kartuska Paulina Czerepska 417 6184
Kasprowicza w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Kasprzaka Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Kasztanowa Paulina Czerepska 417 6184
Kaszubska w/z Monika Durka 410 6128
Katowicka Dorota Wakor 415 6196
Kiedrzyńskiego Karolina Nita 416 6195
Kielecka Michał Tomaszewski 413 6131
Kilińskiego Michał Tomaszewski 413 6131
Klasztorna w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Klimuszki Iwona Zgliczyńska 412 6148
Klonowa Paulina Czerepska 417 6184
Kłoczowskiego w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Kmicica Magdalena Bona 412 6148
Kochanowskiego Paulina Czerepska 417 6184
Kolejowa Paulina Czerepska 417 6184
Komeńskiego Magdalena Bona 412 6148
Konopnickiej Dorota Wakor 415 6196
Kopernika Katarzyna Waliszewska 416 6195
Korczaka Dorota Wakor 415 6196
Kossaka Paulina Czerepska 417 6184
Kosynierów Gdyńskich Monika Durka 410 6128
Kościuszki Karolina Nita 416 6195
Kościuszki od 108 w/z Monika Durka 410 6128
Kotwicza w/z Paulina Czerepska 417 6184
Kowalska w/z Aleksandra Dul 417 6184
Kowieńska w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Krakowska Dorota Wakor 415 6196
Krakusa Iwona Zgliczyńska 412 6148
Kraszewskiego Magdalena Bona 412 6148
Kręgielna Monika Dykowska 414 6104
Królewiecka w/z Monika Durka 410 6128
– nr parzyste
– nr nieparzyste w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Krótka Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Krucza Katarzyna Waliszewska 416 6195
Kruczkowskiego w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Krzywoustego w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Krzyżanowskiego Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Ks. Ściegiennego Monika Durka 410 6128
Kumieli w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Kupiecka w/z Paulina Czerepska 417 6184
Kuśnierska w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Kwiatkowskiego Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Kwiatowa Karolina Nita 416 6195
Lasoty Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Legionów Dorota Wakor 415 6196
Leszczynowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Leszczyńskiego w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Leśmiana Dorota Wakor 415 6196
Leśna w/z Monika Durka 410 6128
Leszno w/z Aleksandra Dul 417 6184
Lidzbarska Magdalena Bona 412 6148
Lipowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Lotnicza Michał Tomaszewski 413 6131
Lubartowska Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Lubelska Dorota Wakor 415 6196
Lubraniecka Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Łączności Aleksandra Dul 417 6184
Łęczycka Magdalena Bona 412 6148
Łokietka w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Łomżyńska Anna Molińska 414 6104
Łowicka Dorota Wakor 415 6196
Łódzka Michał Tomaszewski 413 6131
Łubinowa Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Łukasińskiego w/z Monika Durka 410 6128
Makuszyńskiego w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Malborska do nr 77 Olaf Kaduszkiewicz 413 6131
Malborska od nr 79 Michał Tomaszewski 413 6131
i nr 80,82,84,86,88,90
Marymoncka w/z Monika Durka 410 6128
Mączna w/z Aleksandra Dul 417 6184
Matejki Dorota Wakor 415 6196
Mazurska Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Mennicza w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Metalowców w/z Monika Durka 410 6128
Mickiewicza Paulina Czerepska 417 6184
Mielczarskiego Anna Molińska 414 6104
Mierosławskiego Karolina Nita 416 6195
Mieszka I w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Modlińska Dorota Wakor 415 6196
Modrzewiowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Moniuszki Katarzyna Waliszewska 416 6195
Morcinka Paulina Czerepska 417 6184
Morszyńska Paulina Czerepska 417 6184
Mostowa w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Myliusa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Nałkowskiej w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Narciarska Michał Tomaszewski 413 6131
Narutowicza w/z Monika Durka 410 6128
Natolińska Paulina Czerepska 417 6184
Neonowa Monika Durka 410 6128
Niborska Magdalena Bona 412 6148
Nieczuja-Ostrowskiego Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Niemcewicza w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Niepodległości Dorota Wakor 415 6196
Niska Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Nitschmanna Monika Durka 410 6128
Nizinna w/z Paulina Czerepska 417 6184
Norwida Katarzyna Waliszewska 416 6195
Nowodworska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Nowogródzka w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Nowowiejska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Obrońców Pokoju Iwona Zgliczyńska 412 6148
Oboźna Monika Durka 410 6128
Odlewników w/z Monika Durka 410 6128
Odrodzenia Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Odzieżowa Monika Dykowska 414 6104
Ogólna Dorota Wakor 415 6196
Ogrodowa Karolina Nita 416 6195
Okrzei Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Orężna Karolina Nita 416 6195
Okólnik Paulina Czerepska 417 6184
Okulickiego Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Olchowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Oliwska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Olkuska Anna Molińska 414 6104
Olsztyńska Michał Tomaszewski 413 6131
Opolska Michał Tomaszewski 413 6131
Okrężna w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Orkana w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Orla w/z Paulina Czerepska 417 6184
Orzechowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Orzeszkowej Karolina Nita 416 6195
Osiedle Marynarzy Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Osińskiego Monika Dykowska 414 6104
Ostrołęcka w/z Paulina Czerepska 417 6184
Ostródzka Dorota Wakor 415 6196
Owocowa Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Pabianicka Paulina Czerepska 417 6184
Paderewskiego w/z Monika Durka 410 6128
Panieńska Olaf Kaduszkiewicz 413 6131
Pasłęcka Paulina Czerepska 417 6184
Pawia Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Peryferyjna Magdalena Bona 412 6148
Pestalozziego Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Piaskowa Olaf Kaduszkiewicz 413 6131
Piechoty Karolina Nita 416 6195
Pilgrima Katarzyna Waliszewska 416 6195
Piławska Iwona Zgliczyńska 412 6148
Piłsudskiego Dorota Wakor 415 6196
Pińska w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Pionierska Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Piotrkowska Magdalena Bona 412 6148
Plac Dworcowy Paulina Czerepska 417 6184
Plac Grunwaldzki Michał Tomaszewski 413 6131
Plac Jagiellończyka Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Plac Konstytucji Monika Durka 410 6128
Plac Słowiański Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Plac Solidarności w/z Aleksandra Dul 417 6184
Plac Wolności Olaf Kaduszkiewicz 413 6131
Płk. Dąbka Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
nr parzyste
nr nieparzyste
Płocka Iwona Zgliczyńska 412 6148
Płońska Paulina Czerepska 417 6184
Pływacka Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Pocztowa Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Podchorążych Karolina Nita 416 6195
Podgórna Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Pokorna Dorota Wakor 415 6196
Polderowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Polna Monika Durka 410 6128
Pomorska Dorota Wakor 415 6196
Poprzeczna Iwona Zgliczyńska 412 6148
Porazińskiej Dorota Wakor 415 6196
Portowa Iwona Zgliczyńska 412 6148
Poświatowskiej w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Powst. Warszawskich Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Poznańska w/z Monika Durka 410 6128
Prowiantowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Próchnika Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Prusa Karolina Nita 416 6195
Przy Bramie Targowej w/z Aleksandra Dul 417 6184
Przybyszewskiego w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Przyjaźni Magdalena Bona 412 6148
Przymurze Mennicze w/z Aleksandra Dul 417 6184
Pszeniczna Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Pułaskiego Karolina Nita 416 6195
Pułtuska Magdalena Bona 412 6148
Radomska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Ratuszowa Aleksandra Dul 417 6184
Rawska Magdalena Bona 412 6148
Rechniewskiego Iwona Zgliczyńska 412 6148
Reja Karolina Nita 416 6195
Reymonta Magdalena Bona 412 6148
Robotnicza Monika Dykowska 414 6104
do 193 nieparzyste
do 222 parzyste
Robotnicza Małgorzata Stypułkowska 415 6196
od 195 nieparzyste
od 224 parzyste
Rosnowskiego Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Różana Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Rumiankowa w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Rybacka w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Rybna Olaf Kaduszkiewicz 413 6131
Rycerska w/z Aleksandra Dul 417 6184
Rydla Dorota Wakor 415 6196
Rypińska Iwona Zgliczyńska 412 6148
Rzemieślnicza w/z Paulina Czerepska 417 6184
Rzepakowa Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Rzepichy Magdalena Bona 412 6148
Rzeźnicka w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Sadowa Magdalena Bona 412 6148
Saperów Karolina Nita 416 6195
Sarnia w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Siedlecka Paulina Czerepska 417 6184
Sienkiewicza Karolina Nita 416 6195
Sierzputowskiego Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Sikorskiego w/z Monika Durka 410 6128
Skierniewicka Dorota Wakor 415 6196
Skłodowskiej Katarzyna Waliszewska 416 6195
Skrzydlata Anna Molińska 414 6104
Skwer J. Krasickiego Katarzyna Waliszewska 416 6195
Skwer M. Sawicza w/z Aleksandra Dul 417 6184
Skwer W. Rebinina w/z Aleksandra Dul 417 6184
Skwer Ferdinanda Schichaua Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Słonecznikowa Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Służebna w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Słoneczna Aleksandra Dul 417 6184
Słowackiego Paulina Czerepska 417 6184
Smolna w/z Monika Durka 410 6128
Sobieskiego w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Sochaczewska Karolina Nita 416 6195
Sokola Katarzyna Waliszewska 416 6195
Sopocka Olaf Kaduszkiewicz 413 6131
Sosnowa w/z Monika Durka 410 6128
Sowia Katarzyna Waliszewska 416 6195
Spacerowa Katarzyna Waliszewska 416 6195
Społeczna Dorota Wakor 415 6196
Staffa w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Starowiejska Aleksandra Dul 417 6184
Stary Rynek w/z Aleksandra Dul 417 6184
Stawidłowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Stawowa w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Stefczyka Monika Durka 410 6128
Stoczniowa Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Strażnicza w/z Paulina Czerepska 417 6184
Struga Aleksandra Dul 417 6184
Strumykowa w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Studzienna w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Sucharskiego Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Sukiennicza w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Suwalska Dorota Wakor 415 6196
Sulimy Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Syrokomli w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Szańcowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Szarych Szeregów Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Szczecińska Dorota Wakor 415 6196
Szczygla Dorota Wakor 415 6196
Szkolna w/z Aleksandra Dul 417 6184
Szpitalna Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Sztumska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Szucha Dorota Wakor 415 6196
Szwoleżerów Karolina Nita 416 6195
Szymanowskiego Katarzyna Waliszewska 416 6195
Ścieżka Kościelna w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Ślepa Karolina Nita 416 6195
Ślusarska w/z Aleksandra Dul 417 6184
Świerkowa Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Świętego Ducha w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Świętego Floriana Karolina Nita 416 6195
Tamka w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Tarnopolska w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Tarnowska Dorota Wakor 415 6196
Tartaczna w/z Paulina Czerepska 417 6184
Tczewska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Teatralna Aleksandra Dul 417 6184
Topolowa Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Toruńska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Traugutta Katarzyna Waliszewska 416 6195
Trasa Unii Europejskiej w/z Paulina Czerepska 417 6184
Trybunalska Aleksandra Dul 417 6184
Turbinowców w/z Monika Durka 410 6128
Tuwima Dorota Wakor 415 6196
Ułańska Karolina Nita 416 6195
Urocza Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Wałowa w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Wapienna w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Warmińska Magdalena Bona 412 6148
Warszawska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Waryńskiego w/z Monika Durka 410 6128
Węgrowska Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Wiązowa w/z Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Widok Monika Durka 410 6128
Wiejska Iwona Zgliczyńska 412 6148
Wierzbowa Paulina Czerepska 417 6184
Wieżowa w/z Aleksandra Dul 417 6184
Wigilijna w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Wilcza w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Wileńska w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Willowa Paulina Czerepska 417 6184
Winna Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Winnicka w/z Monika Durka 410 6128
Wiślicka Dorota Wakor 415 6196
Witkiewicza w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Witosa w/z Monika Durka 410 6128
Władysława IV Katarzyna Waliszewska 416 6195
Wodna w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Wojska Polskiego Paulina Czerepska 417 6184
Wrzosowa w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Wschodnia Magdalena Bona 412 6148
Wspólna Karolina Nita 416 6195
Wybickiego Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Wybrzeże Gdańskie w/z Paulina Czerepska 417 6184
Wyczółkowskiego Paulina Czerepska 417 6184
Wyspiańskiego Monika Durka 410 6128
Wyżynna Karolina Nita 416 6195
Zacisze Karolina Pisarkiewicz 410 6128
Zagłoby Magdalena Bona 412 6148
Zagonowa Anna Molińska 414 6104
Zajchowskiego Aleksandra Dul 417 6184
Zakątek w/z Małgorzata Stypułkowska 415 6196
Zakopiańska Dorota Wakor 415 6196
Zamkowa w/z Sylwia Kuraś -Sęk 418 6119
Zielona Aleksandra Dul 417 6184
Związku Jaszczurczego Monika Durka 410 6128
Żeglarska Aleksandra Błaszkiewicz 418 6119
Żeromskiego Paulina Czerepska 417 6184
Żuławska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Żurawia Katarzyna Waliszewska 416 6195
Żyrardowska Dorota Wakor 415 6196
Żytnia Małgorzata Stypułkowska 415 6196