Podział terenu Gminy Miasto Elbląg na rejony dla pracowników socjalnych Elbląskiego Centrum Usług Społecznych. Aby usprawnić kontakt z pracownikiem socjalnym właściwym ze względu na Państwa miejsce zamieszkania, w tabeli podano również aktualne numery telefonu.

Dział Świadczeń Socjalnych

      Nazwa ulicy Imię i nazwisko pracownika socjalnego Nr pokoju Nr  telefonu

55-625-…

1 Maja Monika Durka 410 6128
3 Maja Monika Durka 410 6128
12-go Lutego Aleksandra Dul 417 6184
13-go Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego Karolina Nita 416 6195
1000-lecia Angelika Onopa 407 6124
Agrykola Katarzyna Waliszewska 416 6195
Akacjowa Paulina Czerepska 417 6184
Aleja Jana Pawła II w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Andersa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Armii Krajowej Iwona Zgliczyńska 413 6131
Artyleryjska Karolina Nita 416 6195
Asnyka Paulina Czerepska 417 6184
Augustowska Paulina Czerepska 417 6184
Baczyńskiego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Bałuckiego Monika Durka 410 6128
Barona Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Bartnicza Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Batorego Magdalena Kiedrowska 410 6128
Bażyńskiego Katarzyna Waliszewska 416 6195
Bednarska Anna Pyzik 412 6148
Bema Karolina Nita 416 6195
Beniowskiego Anna Bunda 412 6148
Beskidzka Paulina Czerepska 417 6184
Bociania Angelika Onopa 407 6124
Bohaterów Monte Casino Karolina Nita 416 6195
Bohaterów Westerplatte Anna Bunda 412 6148
Bosmańska Anna Bunda 412 6148
Boya-Żeleńskiego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Bożego Ciała Iwona Zgliczyńska 413 6131
Braniewska Magdalena Józefów 415 6196
Braterstwa Broni Magdalena Józefów 415 6196
Broniewskiego Dorota Wakor 415 6196
Browarna Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Brzechwy Dorota Wakor 415 6196
Brzeska Iwona Zgliczyńska 413 6131
Brzozowa Monika Dykowska 407 6124
Bukowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Bulwar Zygmunta Augusta Anna Pyzik 412 6148
Bydgoska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Bytomska Magdalena Józefów 415 6196
Cicha Anna Bunda 412 6148
Cisowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Chełmońskiego Paulina Czerepska 417 6184
Chmurna Iwona Zgliczyńska 413 6131
Chocimska Karolina Nita 416 6195
Chopina Katarzyna Waliszewska 416 6195
Chrobrego Katarzyna Waliszewska 416 6195
Czarnieckiego Karolina Nita 416 6195
Czerniakowska Angelika Onopa 407 6124
Czerwonego Krzyża Monika Durka 410 6128
Częstochowska Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Czołgistów Karolina Nita 416 6195
Czuchnowskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Daleka Magdalena Józefów 415 6196
Daszyńskiego Iwona Zgliczyńska 413 6131
Dąbrowskiego Magdalena Józefów 415 6196
Dębowa Paulina Czerepska 417 6184
Dojazdowa Angelika Onopa 407 6124
Dolna Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Donimirskich Magdalena Kiedrowska 410 6128
Druska Paulina Czerepska 417 6184
Druskiennicka Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Drzewna Anna Pyzik 412 6148
Dworkowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Działdowska Magdalena Kiedrowska 410 6128
Działkowa Karolina Nita 416 6195
Elektryczna Magdalena Kiedrowska 410 6128
Fabryczna Anna Molińska 407 6124
Fałata Anna Bunda 412 6148
Firleja Magdalena Józefów 415 6196
Flisaków Magdalena Józefów 415 6196
Formierzy Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Fredry Angelika Onopa 407 6124
Freta Anna Pyzik 412 6148
Fromborska Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Gabrysiak w/z Paulina Czerepska 417 6184
Gałczyńskiego Magdalena Józefów 415 6196
Garbary Anna Pyzik 412 6148
Garncarska Anna Pyzik 412 6148
Garnizonowa Karolina Nita 416 6195
Gdańska Anna Pyzik 412 6148
Gdyńska Dorota Wakor 415 6196
Giełdowa Anna Pyzik 412 6148
Giermków Anna Pyzik 412 6148
Gimnazjalna Anna Pyzik 412 6148
Głogowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Godlewskiego Anna Pyzik 412 6148
Gojawiczyńskiej Poli Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Gołębia Anna Pyzik 412 6148
Górnośląska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Grabowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Grażyny Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Grobla Św. Jerzego Monika Durka 410 6128
Grochowska Anna Pyzik 412 6148
Grodzieńska Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Grota-Roweckiego Aleksandra Dul 417 6184
Grottgera Paulina Czerepska 417 6184
Grudziądzka Katarzyna Waliszewska 416 6195
Grunwaldzka

– parzyste do nr 20,

– nieparzyste do nr 103

 Alicja Chudzińska 418 6119
Grunwaldzka

– parzyste od nr 22

– nieparzyste od nr 105

Paulina Czerepska 407 6184
Gwiezdna Monika Dykowska 407 6124
Helska w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Hetmańska Anna Pyzik 412 6148
Hodowlana Dorota Wakor 415 6196
Huzarska Angelika Onopa 407 6124
Idzikowskiego Anna Molińska 407 6124
Iławska Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Iwaszkiewicza Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Jagodowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Janowska Anna Pyzik 412 6148
Jarzębinowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Jasna Karolina Nita 416 6195
Jaśminowa Iwona Zgliczyńska 413 6131
Jaworowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Jelenia Dolina Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Jemiołowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Jesionowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Jodłowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Junaków Alicja Chudzińska 418 6119
Kajki Anna Bunda 412 6148
Kalenkiewicza w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Kalinowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Kaliska Dorota Wakor 415 6196
Kamienna Dorota Wakor 415 6196
Karowa Monika Dykowska 407 6124
Karpińskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Kartuska Paulina Czerepska 417 6184
Kasprowicza Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Kasprzaka w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Kasztanowa Paulina Czerepska 417 6184
Kaszubska Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Katowicka Dorota Wakor 415 6196
Kiedrzyńskiego Karolina Nita 416 6195
Kielecka Alicja Chudzińska 418 6119
Kilińskiego Alicja Chudzińska 418 6119
Klasztorna Anna Pyzik 412 6148
Klimuszki Magdalena Kiedrowska 410 6128
Klonowa Paulina Czerepska 417 6184
Kłoczowskiego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Kmicica Magdalena Józefów 415 6196
Kochanowskiego Paulina Czerepska 417 6184
Kolejowa Paulina Czerepska 417 6184
Komeńskiego Magdalena Józefów 415 6196
Konopnickiej Dorota Wakor 415 6196
Kopernika Katarzyna Waliszewska 416 6195
Korczaka Dorota Wakor 415 6196
Kossaka Paulina Czerepska 417 6184
Kosynierów Gdyńskich Monika Durka 410 6128
Kościuszki Karolina Nita 416 6195
Kosciuszki od 108 Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Kotwicza Anna Pyzik 412 6148
Kowalska Anna Pyzik 412 6148
Kowieńska Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Krakowska Dorota Wakor 415 6196
Krakusa Magdalena Kiedrowska 410 6128
Kraszewskiego Magdalena Józefów 415 6196
Kręgielna Monika Dykowska 407 6124
Królewiecka Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Krótka Iwona Zgliczyńska 413 6131
Krucza Katarzyna Waliszewska 416 6195
Kruczkowskiego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Krzywoustego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Krzyżanowskiego Anna Bunda 412 6148
Ks. Ściegiennego Monika Durka 410 6128
Kumieli Anna Pyzik 412 6148
Kupiecka Anna Pyzik 412 6148
Kuśnierska Anna Pyzik 412 6148
Kwiatkowskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Kwiatowa Karolina Nita 416 6195
Lasoty w/z Paulina Czerepska 417 6184
Legionów Dorota Wakor 415 6196
Leszczynowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Leszczyńskiego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Leśmiana Dorota Wakor 415 6196
Leśna Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Leszno Anna Pyzik 412 6148
Lidzbarska Magdalena Józefów 415 6196
Lipowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Lotnicza Alicja Chudzińska 418 6119
Lubartowska Anna Bunda 412 6148
Lubelska Dorota Wakor 415 6196
Lubraniecka Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Łączności Aleksandra Dul 417 6184
Łęczycka Magdalena Józefów 415 6196
Łokietka Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Łomżyńska Anna Molińska 407 6124
Łowicka Dorota Wakor 415 6196
Łódzka Alicja Chudzińska 418 6119
Łubinowa w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Łukasińskiego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Makuszyńskiego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Malborska

do nr 77

–  nr nieparzyste

–  nr parzyste

Angelika Onopa 407 6124
Malborska od nr 79

i nr 80,82,84,86,88,90

Alicja Chudzińska 418 6119
Marymoncka Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Mączna Anna Pyzik 412 6148
Matejki Dorota Wakor 415 6196
Mazurska w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Mennicza Anna Pyzik 412 6148
Metalowców Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Mickiewicza Paulina Czerepska 417 6184
Mielczarskiego Anna Molińska 407 6124
Mierosławskiego Karolina Nita 416 6195
Mieszka I Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Modlińska Dorota Wakor 415 6196
Modrzewiowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Moniuszki Katarzyna Waliszewska 416 6195
Morcinka Paulina Czerepska 417 6184
Morszyńska Paulina Czerepska 417 6184
Mostowa Anna Pyzik 412 6148
Myliusa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Nałkowskiej Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Narciarska Alicja Chudzińska 418 6119
Narutowicza Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Natolińska Paulina Czerepska 417 6184
Neonowa Monika Durka 410 6128
Niborska Magdalena Józefów 415 6196
Nieczuja-Ostrowskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Niemcewicza Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Niepodległości Dorota Wakor 415 6196
Niska Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Nitschmanna Monika Durka 410 6128
Nizinna Anna Pyzik 412 6148
Norwida Katarzyna Waliszewska 416 6195
Nowodworska Anna Pyzik 412 6148
Nowogródzka Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Nowowiejska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Obrońców Pokoju Magdalena Kiedrowska 410 6128
Oboźna Monika Durka 410 6128
Odlewników Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Odrodzenia w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Odzieżowa Monika Dykowska 407 6124
Ogólna Dorota Wakor 415 6196
Ogrodowa Karolina Nita 416 6195
Okrzei Iwona Zgliczyńska 413 6131
Orężna Karolina Nita 416 6195
Okólnik Paulina Czerepska 417 6184
Okulickiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Olchowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Oliwska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Olkuska Anna Molińska 407 6124
Olsztyńska Alicja Chudzińska 418 6119
Opolska Alicja Chudzińska 418 6119
Okrężna Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Orkana Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Orla Anna Pyzik 412 6148
Orzechowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Orzeszkowej Karolina Nita 416 6195
Osiedle Marynarzy Anna Bunda 412 6148
Osińskiego Monika Dykowska 407 6124
Ostrołęcka Anna Pyzik 412 6148
Ostródzka Dorota Wakor 415 6196
Owocowa Anna Bunda 412 6148
Pabianicka Paulina Czerepska 417 6184
Paderewskiego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Panieńska Angelika Onopa 407 6124
Pasłęcka Paulina Czerepska 417 6184
Pawia Anna Bunda 412 6148
Peryferyjna Magdalena Józefów 415 6196
Pestalozziego Iwona Zgliczyńska 413 6131
Piaskowa Angelika Onopa 407 6124
Piechoty Karolina Nita 416 6195
Pilgrima Katarzyna Waliszewska 416 6195
Piławska Magdalena Kiedrowska 410 6128
Piłsudskiego Dorota Wakor 415 6196
Pińska Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Pionierska Anna Bunda 412 6148
Piotrkowska Magdalena Józefów 415 6196
Plac Dworcowy Paulina Czerepska 417 6184
Plac Grunwaldzki Alicja Chudzińska 418 6119
Plac Jagiellończyka Anna Bunda 412 6148
Plac Konstytucji Monika Durka 410 6128
Plac Słowiański Iwona Zgliczyńska 413 6131
Plac Solidarności Anna Pyzik 412 6148
Plac Wolności Angelika Onopa 407 6124
Płk. Dąbka Anna Bunda 412 6148
Płocka Magdalena Kiedrowska 410 6128
Płońska Paulina Czerepska 417 6184
Pływacka Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Pocztowa Iwona Zgliczyńska 413 6131
Podchorążych Karolina Nita 416 6195
Podgórna w/z Paulina Czerepska 417 6184
Pokorna Dorota Wakor 415 6196
Polderowa Anna Pyzik 412 6148
Polna Monika Durka 410 6128
Pomorska Dorota Wakor 415 6196
Poprzeczna Magdalena Kiedrowska 410 6128
Porazińskiej Dorota Wakor 415 6196
Portowa Magdalena Kiedrowska 410 6128
Poświatowskiej Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Powst. Warszawskich Iwona Zgliczyńska 413 6131
Poznańska Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Prowiantowa Anna Pyzik 412 6148
Próchnika Iwona Zgliczyńska 413 6131
Prusa Karolina Nita 416 6195
Przy Bramie Targowej Anna Pyzik 412 6148
Przybyszewskiego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Przyjaźni Magdalena Józefów 415 6196
Przymurze Mennicze Anna Pyzik 412 6148
Pszeniczna w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Pułaskiego Karolina Nita 416 6195
Pułtuska Magdalena Józefów 415 6196
Radomska Anna Pyzik 412 6148
Ratuszowa Aleksandra Dul 417 6184
Rawska Magdalena Józefów 415 6196
Rechniewskiego Magdalena Kiedrowska 410 6128
Reja Karolina Nita 416 6195
Reymonta Magdalena Józefów 415 6196
Robotnicza

do 193 nieparzyste

do 222 parzyste

Monika Dykowska 407 6124
Robotnicza

od 195 nieparzyste

od 224 parzyste

w/z Paulina Czerepska 417 6184
Rosnowskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Różana Iwona Zgliczyńska 413 6131
Rumiankowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Rybacka Anna Pyzik 412 6148
Rybna Angelika Onopa 407 6124
Rycerska Anna Pyzik 412 6148
Rydla Dorota Wakor 415 6196
Rypińska Magdalena Kiedrowska 410 6128
Rzemieślnicza Anna Pyzik 412 6148
Rzepakowa w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Rzepichy Magdalena Józefów 415 6196
Rzeźnicka Anna Pyzik 412 6148
Sadowa Magdalena Józefów 415 6196
Saperów Karolina Nita 416 6195
Sarnia Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Siedlecka Paulina Czerepska 417 6184
Sienkiewicza Karolina Nita 416 6195
Sierzputowskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Sikorskiego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Skierniewicka Dorota Wakor 415 6196
Skłodowskiej Katarzyna Waliszewska 416 6195
Skrzydlata Anna Molińska 407 6124
Skwer J. Krasickiego Katarzyna Waliszewska 416 6195
Skwer M. Sawicza Anna Pyzik 412 6148
Skwer W. Rebinina Anna Pyzik 412 6148
Skwer Ferdinanda Schichaua Iwona Zgliczyńska 413 6131
Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej Iwona Zgliczyńska 413 6131
Słonecznikowa w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Służebna Anna Pyzik 412 6148
Słoneczna Aleksandra Dul 417 6184
Słowackiego Paulina Czerepska 417 6184
Smolna Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Sobieskiego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Sochaczewska Karolina Nita 416 6195
Sokola Katarzyna Waliszewska 416 6195
Sopocka Angelika Onopa 407 6124
Sosnowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Sowia Katarzyna Waliszewska 416 6195
Spacerowa Katarzyna Waliszewska 416 6195
Społeczna Dorota Wakor 415 6196
Staffa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Starowiejska Aleksandra Dul 417 6184
Stary Rynek Anna Pyzik 412 6148
Stawidłowa Anna Pyzik 412 6148
Stawowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Stefczyka Monika Durka 410 6128
Stoczniowa Iwona Zgliczyńska 413 6131
Strażnicza Anna Pyzik 412 6148
Struga Aleksandra Dul 417 6184
Strumykowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Studzienna Anna Pyzik 412 6148
Sucharskiego Anna Bunda 412 6148
Sukiennicza Anna Pyzik 412 6148
Suwalska Dorota Wakor 415 6196
Sulimy w/z Paulina Czerepska 417 6184
Syrokomli Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Szańcowa Anna Pyzik 412 6148
Szarych Szeregów w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Szczecińska Dorota Wakor 415 6196
Szczygla Dorota Wakor 415 6196
Szkolna Anna Pyzik 412 6148
Szpitalna Iwona Zgliczyńska 413 6131
Sztumska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Szucha Dorota Wakor 415 6196
Szwoleżerów Karolina Nita 416 6195
Szymanowskiego Katarzyna Waliszewska 416 6195
Ścieżka Kościelna Anna Pyzik 412 6148
Ślepa Karolina Nita 416 6195
Ślusarska Anna Pyzik 412 6148
Świerkowa Anna Bunda 412 6148
Świętego Ducha Anna Pyzik 412 6148
Świętego Floriana Karolina Nita 416 6195
Tamka Anna Pyzik 412 6148
Tarnopolska Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Tarnowska Dorota Wakor 415 6196
Tartaczna Anna Pyzik 412 6148
Tczewska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Teatralna Aleksandra Dul 417 6184
Topolowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Toruńska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Traugutta Katarzyna Waliszewska 416 6195
Trasa Unii Europejskiej Anna Pyzik 412 6148
Trybunalska Aleksandra Dul 417 6184
Turbinowców Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Tuwima Dorota Wakor 415 6196
Ułańska Karolina Nita 416 6195
Urocza Anna Bunda 412 6148
Wałowa Anna Pyzik 412 6148
Wapienna Anna Pyzik 412 6148
Warmińska Magdalena Józefów 415 6196
Warszawska Anna Pyzik 412 6148
Waryńskiego Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Węgrowska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Wiązowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Widok Monika Durka 410 6128
Wiejska Magdalena Kiedrowska 410 6128
Wierzbowa Paulina Czerepska 417 6184
Wieżowa Anna Pyzik 412 6148
Wigilijna Anna Pyzik 412 6148
Wilcza Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Wileńska Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Willowa Paulina Czerepska 417 6184
Winna Iwona Zgliczyńska 413 6131
Winnicka Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Wiślicka Dorota Wakor 415 6196
Witkiewicza Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Witosa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Władysława IV Katarzyna Waliszewska 416 6195
Wodna Anna Pyzik 412 6148
Wojska Polskiego Paulina Czerepska 417 6184
Wrzosowa Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Wschodnia Magdalena Józefów 415 6196
Wspólna Karolina Nita 416 6195
Wybickiego w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Wybrzeże Gdańskie Anna Pyzik 412 6148
Wyczółkowskiego Paulina Czerepska 417 6184
Wyspiańskiego Monika Durka 410 6128
Wyżynna Karolina Nita 416 6195
Zacisze Iwona Zgliczyńska 413 6131
Zagłoby Magdalena Józefów 415 6196
Zagonowa Anna Molińska 407 6124
Zajchowskiego Aleksandra Dul 417 6184
Zakątek Katarzyna Dudek-Szulc 407 6124
Zakopiańska Dorota Wakor 415 6196
Zamkowa Anna Pyzik 412 6148
Zielona Aleksandra Dul 417 6184
Związku Jaszczurczego Monika Durka 410 6128
Żeglarska Anna Bunda 412 6148
Żeromskiego Paulina Czerepska 417 6184
Żuławska Anna Pyzik 412 6148
Żurawia Katarzyna Waliszewska 416 6195
Żyrardowska Dorota Wakor 415 6196
Żytnia w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128