Pracownicy Działu Usług Elbląskiego Centrum Usług Społecznych od 1 grudnia rozpoczęli odwiedziny seniorów i osób niepełnosprawnych korzystających z pomocy Centrum z upominkami oraz ozdobami świątecznymi. W ramach projektu „Choinkowy zawrót głowy” zaplanowano akcję od 01 do 24 grudnia i w tym czasie każdy odwiedzony senior czy osoba niepełnosprawna otrzyma świąteczny upominek. Do pomocy i współpracy w akcji zaprosiliśmy szereg instytucji oraz prywatnych przedsiębiorców.

   Ilość upominków, prezentów, ozdób, które otrzymaliśmy przeszła nasze oczekiwania!

   Szkoły podstawowe pod okiem nauczycieli przygotowały przepiękne stroiki i karty świąteczne.  Rodzice dzieci zakupili szereg upominków. Jedno z elbląskich przedszkoli zorganizowało specjalnie dla nas akcję „herbatka dla seniora” dzięki czemu zebraliśmy dwa kartony rozgrzewających herbat z życzeniami świątecznymi, które również zostaną przekazane seniorom i osobom niepełnosprawnym. Ponadto uzyskaliśmy pieczone cudnie przyozdobione pierniki, świecące choinki z najróżniejszych materiałów, kolorowe bombki, skarpety, kubki, bałwany, mikołaje, stroiki, świeczniki. Jesteśmy szczęśliwi i dumni z tak szerokiego odzewu.

   Serdecznie dziękujemy za włączenie się w naszą akcję, która będzie trwała do 24 grudnia. Wszyscy mamy okazję być Świętymi Mikołajami.

   Szczegółowy spis wszystkich świątecznych darczyńców wraz z fotorelacją przedstawimy po 24 grudnia.