W dniu 11 maja 2022r. grupa seniorek z Klubu Seniora ECUS mieszczącego się w siedzibie ECUS przy ul. Winnej 9  wzięła aktywny udział w turnieju sportowym, organizowanym przez ESPH „Lazarus”. Nasze seniorki uczestniczyły w konkurencjach rzutu lotkami do tarczy oraz gry w bule, dzielnie reprezentując  Elbląskie Centrum Usług Społecznych.

Nasza drużyna konkurowała w zawodach z przedstawicielami Elbląskiej Rady Seniorów, Domu Pomocy Społecznej „Niezapominajka”, Domu Dziennego Pobytu, Środowiskowego Domu Samopomocy. ECUS-owe Seniorki dzielnie dały radę i zajęły grupowo III miejsce w zawodach rzutu lotkami do tarczy. Każda z uczestniczek otrzymała na zakończenie dyplom za udział w turnieju.

Udział w imprezie był okazją do wspólnej zabawy i integracji osób starszych i z niepełnosprawnościami.

Gratulujemy Wam serdecznie, jesteście najlepsze!

Zawody sportowe odbyły się pod patronatem Prezydenta Miasta Elbląga oraz Prezesa Elbląskiego Stowarzyszenia Pomocy Humanitarnej im. św. Łazarza „Lazarus”.

Jednocześnie informujemy i przypominamy, że zajęcia w Klubie Seniora ECUS  odbywają się w każdy wtorek, w sali 304, w siedzibie ECUS przy ul. Winnej 9. Początek zajęć w Klubie Seniora o godzinie 10:00.

Spotkania są otwarte dla wszystkich mieszkańców Elbląga.

Zajęcia mają charakter integracyjny, edukacyjny, wspierający.

Serdecznie zapraszamy!

Osoba do kontaktu:

Basia Stanny, tel. 55 230 60 42