W dniach 25.05.2022 r. i 02.06.2022 r. odbyły się Uskrzydlone Animacje, które skierowane były do dzieci z budynków socjalnych przy ul. Skrzydlatej. Zła pogoda nie przeszkodziła nam w świetnie spędzonym czasie. Dziecięce zabawy podwórkowe wspierali również pozostali mieszkańcy, którzy przygotowali teren i zmotywowali dzieci do wspólnej zabawy, za co ogromne, wielkie DZIĘKUJEMY!

W związku ze zbliżającymi się wakacjami poszukujemy osób chętnych do przeprowadzeniu nieodpłatnych zajęć podczas Uskrzydlonych Animacji dla dzieci z budynków socjalnych przy ul. Skrzydlatej. Zajęcia mają na celu integracje społeczną, wzmocnienie więzi rodzinnych i sąsiedzkich. Skierowane są do dzieci w wieku 8-12 lat. Jesteśmy również otwarci na inne propozycje animacji. Chcesz zdobyć doświadczenie przed podjęciem pracy zawodowej? Chcesz sprawić uśmiech na twarzy dzieci? Skontaktuj się z nami!

Wszelkie informacje oraz wsparcie udziela Organizator społeczności lokalnej ECUS: Katarzyna Siewicz – tel. 508 336 193, katarzyna.siewicz@ecus.pl