Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy wszystkim przybyłym i nie przybyłym, a co tam im też dziękujemy. Niech żałują, a jest czego!

1 X 2022 w ramach projektu „Moc rodziny” w Galerii El odbyło się WIELKIE wydarzenie artystyczne połączone z kampanią rodzicielstwa zastępczego. Podczas całego dnia organizowane były zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, BYŁY ZDJĘCIA, były szaleństwa w tworzeniu kul kąpielowych i mydeł kolorowych tak smakowitych wizualnie, że chciałoby się ich schrupać na śniadanie. A do tego fantastyczny spacer dźwiękowy z panem Maćkiem i podróż do ŚWIATA CIENI z panią Heleną.

Było też dostojnie i poważnie. Na nasze zaproszenia odpowiedzieli znakomici goście. Dziękujemy za Wasze przybycie. Podziękowania otrzymały Rodziny zastępcze zawodowe, niezawodowe i spokrewnione. Za trud, zaangażowanie i cierpliwość.

Szczególne podziękowania poleciały DO PANI DOROTY KAPUŚCIŃSKIEJ wieloletniej zawodowej rodziny zastępczej. Pani Dorota otrzymała nagrodę z rąk samego Pana Wiceprezydenta Elbląga Janusza Nowaka. Były serdeczne podziękowania, uściski i wzruszenie.

Mieliśmy też muzyczną niespodziankę, występ Elbląskiej Orkiestry kameralnej, która zaprezentowała repertuar „BACH NA WESOŁO”.

Korzystając z Okazji, chcieliśmy ogłosić że w dalszym ciągu poszukujemy rodzin zastępczych. Jeśli masz do nas jakieś pytania dzisiaj, jutro, bądź pojutrze to przyjdź do Nas, do Elbląskiego Centrum Usług Społecznych ul. Winna 9. Zadaj pytanie, a jeśli możesz to zostań z nami.