Dział Usług Elbląskiego Centrum Usług Społecznych zajmujący się na co dzień wsparciem i pomocą osobom starszym i niepełnosprawnym dnia 14.03.2024 r. zorganizował drugie spotkanie informacyjno – edukacyjne w ramach projektu „Oswoić lęk i zdobyć wiedzę, czyli jak radzić sobie z problemami zdrowia psychicznego”.

Swoją szeroką wiedzą podzieliły się specjalistki na co dzień świadczące specjalistyczne usługi opiekuńcze dla mieszkańców Elbląga tj. Pani Edyta Rożynska i Pani Monika Nieciecka, które zatrudnione są w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Pułaskiego 1c w Elblągu.

Podczas spotkania Panie scharakteryzowały swoją pracę w środowiskach, był również czas na pytania otwarte ze strony zgromadzonych uczestników spotkania.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa na trzecie spotkanie w ramach Naszego projektu, które odbędzie się 18 kwietnia o godz. 11.00 w sali 304 ul. Winna 9. Spotkanie poprowadzą pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Zamkowej 16A, którzy opowiedzą o organizacji i funkcjonowaniu placówki.

W dzisiejszym spotkaniu wzięli udział zarówno pracownicy ECUS jak i mieszkańcy Elbląga. Poniżej fotorelacja.