Elbląskie Centrum Integracji Społecznej 3 (2020-2023) to oferta dla osób, które chciałyby powrócić na rynek pracy, jednak potrzebują wcześniej skorzystać ze wsparcia psychologa czy doradcy zawodowego. Dla osób pozostających od dłuższego czasu poza rynkiem pracy niezbędne jest również podjęcie praktyki zawodowej przed podjęciem stałego zatrudnienia. Projekt Elbląskiego CIS wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

Jeżeli jesteś zainteresowany powrotem na rynek pracy w ramach Elbląskiego Centrum Integracji Społecznej, zgłoś się do swojego pracownika socjalnego (zgodnie z adresem zamieszkania) lub skontaktuj się bezpośrednio z Centrum Integracji Społecznej.

Rekrutacja uczestników do kolejnej edycji projektu Elbląskiego CIS rozpocznie się na początku 2021 r. Nie zwlekaj, zgłoś chęć swojego udziału w projekcie już teraz.

Więcej informacji na temat projektu jak również dane kontaktowe znajdziesz na stronie internetowej Stowarzyszenia ESWIP, będącego liderem projektu. Aby przejść do strony www, na której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat Elbląskiego CIS kliknij TU

Szereg aktualnych informacji na temat projektu znajdziesz również na stronie projektu w serwisie Facebook