Na ostatnim spotkaniu w Klubie Seniora gościliśmy dwie specjalistki, które opowiedziały o ważnych kwestiach związanych z dbaniem o siebie. Wizażystka Pani Agata Derkowska przekazała cenne wskazówki dotyczące makijażu, podkreślając, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i wygląd. Natomiast podolożką Pani Katarzyna Derza skupiła się na problemach związanych ze stopami, zaznaczając, jak istotne jest regularna pielęgnacja i odpowiednie dobrane obuwie.

Tego dnia obchodzone były też imieniny Krystyny, aż cztery panie noszą to imię! Była to świetna okazja do odśpiewania im „Sto lat!”. Jako niespodziankę jedna z obchodzących imieniny Krystyn została wybrana na modelkę do wykonania profesjonalnego makijażu. Każdy etap zabiegu był starannie omawiany przez wizażystkę, a wynik końcowy miło zaskoczył nie tylko malowaną seniorkę, ale i pozostałe osoby. Ponadto wszystkim chętnym specjalistki wykonały profesjonalne maseczki na dłonie oraz rozdały próbki różnych kremów.

Spotkanie w Klubie Seniora było nie tylko interesujące, ale i bardzo pouczające. Dzięki naszym gościom mieliśmy okazję dowiedzieć się wielu przydatnych informacji dotyczących dbania o siebie oraz skorzystać z profesjonalnych porad. Była to wyjątkowa okazja do nauki i miłego spędzenia czasu
z przyjaciółmi z klubu.